Společnost LASSELSBERGER, s.r.o. uvedla na trh novou kolekci obkládaček a dlaždic RAKO NEWS 2018, celkem šest nových sérií. Tři koupelnové série Extra, Mano, Garda a tři podlahové série Extra, Kaamos, Alba. Dnes si s námi můžete prohlédnout sérii EXTRA.

(Komerční prezentace)

Značka RAKO letos přichází s novými kamennými povrchy (série Garda, Alba, Kaamos) „starými dobrými“ keramicky pojatými přírodními materiály, které si drží v nabídce své stále místo. Série vhodně doplňuje celá řada zajímavých dekorací včetně nestárnoucí mozaiky.

Obliba série Extra předurčila její obohacení o barevně a formátově harmonické obkládačky včetně několika dekorací. V sérii zaujme patchworková obkládačka s retro motivy vhodná do koupelny i kuchyně. Příběh, jak vznikaly ručně vyrobené obkládačky značky RAKO, na zdi rozehraje keramicky přitažlivý povrch obkládaček série Mano.

I když mají výrobky na sobě otisk přírody, příběh keramiky, jsou díky současným technologiím přizpůsobené náročným požadavkům moderního bydlení. Dnes oblíbený přívlastek „inteligentní“ dům, „inteligentní“ domácnost mají „inteligentní“ obklady odjakživa. Ani po 135 letech existence nejsou jejich vlastnosti překonatelné a díky novým technologiím na sobě stále pracují! 

Série EXTRA nabízí široké spektrum formátů, barev a dekoračních možností. Bohatá nabídka jednotlivých prvků osloví jak zákazníky se záměrem vytvořit nadčasovou či moderní koupelnu, tak i náročné klienty, kteří si potrpí na harmonii a soulad v každém detailu svého interiéru a exteriéru. (Foto: RAKO)

Představujeme sérii EXTRA - „Solidní základ“

Série Extra podporuje řešení na míru a zároveň respektuje prostorové dispozice, individuální potřeby a styl zařízení. Nabízí široké spektrum formátů, barev a dekoračních možností. Bohatá nabídka jednotlivých prvků osloví jak zákazníky se záměrem vytvořit nadčasovou či moderní koupelnu, tak i náročné klienty, kteří si potrpí na harmonii a soulad v každém detailu svého interiéru a exteriéru.

Série EXTRA nabízí široké spektrum formátů, barev a dekoračních možností. Bohatá nabídka jednotlivých prvků osloví jak zákazníky se záměrem vytvořit nadčasovou či moderní koupelnu, tak i náročné klienty, kteří si potrpí na harmonii a soulad v každém detailu svého interiéru a exteriéru. (Foto: RAKO)

Série EXTRA  - obkládačky:

- Nadčasový design obkládaček 20 x 40 a 30 x 60 cm v béžové i šedé barevné škále

- Hladký matný povrch s minimální reflexí světla a bezproblémovou údržbou

- Barevný i designový soulad s mnoha kombinačními možnostmi od rozpočtově dostupných po dražší řešení

- Dekorace pro celoplošné obkládání ve formátech 20 x 40 i 30 x 60 cm 

- Dekorativní obkládačky 30x60 cm s drážkovaným reliéfem ve středních barvách obou barevných řad

- Dekorace s retro motivy ve formátu 20 x 40 cm s využitím jak v koupelně, tak v kuchyni

Série EXTRA - dlaždice:

Série EXTRA nabízí široké spektrum formátů, barev a dekoračních možností. Bohatá nabídka jednotlivých prvků osloví jak zákazníky se záměrem vytvořit nadčasovou či moderní koupelnu, tak i náročné klienty, kteří si potrpí na harmonii a soulad v každém detailu svého interiéru a exteriéru. (Foto: RAKO)- Zásadní rozšíření dlaždic loni uvedené série o rektifikované formáty 60 x 60, 30 x 60, 45 x 45, 20 x 20, 10 x 10 cm a dlaždici 30 x 30 cm v nerektifikovaném provedení

- Příjemný matný povrch bez reflexe světla s hodnotou protiskluznosti R9/A, u mozaikových formátů 10 x 10 a 5 x 5 cm protiskluznost R10/B

- Jemně stěrkovaný reliéf typický pro betonové lité podlahy v kombinaci s technologií digitálního tisku v univerzálních odstínech

- Funkční doplňky: schodovky, sokle 

Čtěte také: Novinky RAKO 2018: Série MANO

Zdroj: Inzertní sdělení

logo MessengerPoslat Messengerem