Hledáte spolehlivého dodavatele rodinného domu, který vám postaví dům rychle, kvalitně a bez starostí? Obraťte se na Dům jedním tahem, který garantuje pevné ceny i termíny, dá vám typový projekt ZDARMA a přispěje na služby spojené s osazením domu na pozemek a vyřízení stavebního povolení!

(KOMERČNÍ PREZENTACE)

Domy jedním tahem (DJT) od renomované společnosti Lias Vintířov, LSM, k. s. jsou montované domy z velkoplošných dílců z keramického betonu, které v sobě spojují rychlost výstavby dřevostaveb a příjemné klima domů cihlových.  Keramický beton se vyznačuje vysokou pevností a žáruvzdorností, jako běžný beton. Oproti němu má ale navíc také nižší objemovou hmotnost a skvělé zvukové a tepelné izolační vlastnosti.

Jak probíhá výstavba?

Unikátní stavebnicový systém přináší rychlou a přesnou výstavbu. Hrubá stavba je na připravené základové desce hotová za pouhé 4 dny, nebo v případě přízemního domu jen za 2 dny. Dům k dokončení je hotový za pouhé 2 měsíce. Obydlet zcela hotový dům lze do 6 měsíců od zahájení výstavby! Díky minimu mokrých procesů se totiž lze do domu nastěhovat ihned po jeho dokončení – nemusí „vymrznout“ přes zimu!

Typové projekty s možností individuálních úprav

Dům jedním tahem nabízí dva katalogy typových domů. V prvním najdete 25 úsporných domů, druhý čítá 8 typových nízkoenergetických a pasivních domů. U všech typových domů lze provádět  individuální úpravy jako jsou úpravy dispozice, oken, přístavby garáže apod. Typové projekty jsou pro zákazníky DJT zdarma, zpoplatněny jsou jen individuální úpravy projektové dokumentace.

Jako další finanční bonus nabízí DJT svým zákazníkům příspěvek na inženýring – osazení domu na pozemek a některé služby v rámci vyřízení stavebního povolení externími projektanty.

Možnost dostavby svépomocí

Hrubá stavba nebo dům k dokončení představují ideální základ také pro stavebníky, kteří chtějí část stavby realizovat svépomocí. Na rozdíl od konkurenčních systémů totiž přináší několik zásadních výhod: 

  • Uvnitř dílců jsou již z výroby připravené krabičky i vytrubkování pro elektroinstalaci a prostupy a drážky pro rozvody vody a plynu. Rozvedení sítí po domě je tak méně náročné, než třeba u cihelných domů. Keramický beton je navíc snadno opracovatelný, takže ani případné dodatečné úpravy rozvodů v rozestavěném domě nepředstavují problém.
  • Dílce mají z výroby hladký povrch. Pro konečnou vnitřní úpravu hladké strany dílce (od formy) stačí pouze stěrka. U hrubé strany dílce (ručně hlazené) lze použít sádrovou omítku. I toto řešení přináší značnou finanční úsporu oproti zděným konstrukcím.
  • Cena patrových domů zahrnuje monolitické betonové schodiště, které je plně použitelné již ve fázi hrubé stavby.

Přesvědčte se na vlastní oči

Pokud vás tento stavební systém zaujal, můžete si domluvit návštěvu probíhajících staveb, obydlených domů i výroby. Obchodně-techničtí poradci DJT vám rádi představí všechny výhody DJT a odpoví na vaše otázky.

Pro další informace navštivte web Dumjednimtahem.cz.

Zdroj: Marketingové sdělení

logo MessengerPoslat Messengerem