Léto s krásnými dny, sluncem, bouřkami a vlahými večery začíná, a tak vám nabízíme praktický dárek - balíček repelentů Predator v hodnotě 416 Kč, který můžete vyhrát, odpovíte-li do 30.6. na anketní otázky v tomto článku. Tři výherce budeme losovat náhodně, šanci má tedy každý, kdo nám pošle své odpovědi.

Anketní otázky:

1. Jakému projektu se právě teď ve svém bytě či domě věnujete nebo se věnovat chystáte?

2. Na co jste ve svém bytě či domě nejvíce pyšní?

3.  O jakém tématu souvsejícím s bydlením a stavbou byste si rádi přečetli, ale moc často ho na stránkách časopisů a tématických webů nevídáte?

Své odpovědi posílejte do 30.6.2018 na email soutez@mujdum.cz.

DŮLEŽITÉ!

Do zprávy, kterou nám zašlete spolu s Vašimi odpověďmi na výše uvedený email, zkopírujte prosím následující text. Bez níže uvedeného souhlasu bohužel nemůžeme Vaše osobní údaje zpracovat:

„Souhlasím s podmínkami uvedenými v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů vydavatelství Business Media CZ s.r.o. a se zpracováním svých osobních údajů vydavatelstvím Business Media CZ s.r.o. pro účely soutěže s názvem Vyhrajte repelenty a užijte si léto bez klíšťat a komárů! Zároveň souhlasím s tím, že mé jméno, příjmení a město/okres budou zveřejněny na webových portálech vydavatelství Business Media CZ s.r.o. po ukončení soutěže.“

* * *

Balíček repelentů v hodnotě 416 Kč obsahuje:

1. Repelent PREDATOR FORTE

Mírné zimy způsobují rostoucí výskyt klíšťat i komárů. Klíště dnes můžete chytit nejen v přírodě, ale běžně třeba v parku uprostřed města. Obavy před nákazou a spolehlivá ochrana je proto určitě na místě. Repelent Predator FORTE dokáže klíšťata spolehlivě nejen odpuzovat, ale také ničit přímo na vašem těle. Takže si pobyt venku si můžete užívat bez obav z nákazy.

Repelent PREDATOR má inovovaný obal s progresivním aerosolovým sprejem a aplikací ve všech směrech. Je vašim spolehlivým ochráncem při pobytu venku.

PREDATOR FORTE je rodinný repelent, testovaný proti klíšťatům a komárům v místech jejich extremního výskytu. Poskytuje 100% ochranu před nepříjemným a mnohdy nebezpečným hmyzem.  Stačí nastříkat na pokožku nebo oděv a dotěrný hmyz nemá šanci. Účinkuje  po dobu 6 hodin od aplikace.

Jeho přednostmi jsou:

  • maximální  spolehlivost
  • lehká parfemace
  • jednoduchá aplikace 

Vice na Vitar.cz

Repelent PREDATOR FORTE

2. Repelent PREDATOR Impregnace

Repelent PREDATOR Impregnace...je účinný repelent 3v1 s voděodolným, hubícím a hmyz odpuzujícím účinkem. Byl vytvořen do extrémního prostředí speciálně rybáře, myslivce, ale i lesní dělníky nebo cestovatele. Odpuzuje, paralyzuje a hubí nejen komáry, ale také klíšťata, mouchy, muchničky, ovády, tiplíky a další obtížný  hmyz.

Je bez parfemace, stříká se na oděv, obuv, celty, stany, spací vaky nebo moskytiéry. Okamžitě vytváří maximální ochranný štít a navíc  impregnuje, což u vody a v dešti oceníte. Je ideální ochranou pro běžné i speciální materiály jako Goretex, Sympatex, Klimatex aj.

Přípravek Repelent PREDATOR Impregnace je určen k dlouhodobé ochraně i v extrémních podmínkách.

Více na Vitar.cz

Připraveno ve spolupráci s redakcí časopisu Rodinný dům

logo MessengerPoslat Messengerem