Hliníkové pergoly jsou oázou klidu pro zahrady a terasy, kde vytvářejí elegantní prostředí a maximální pohodlí téměř po celý rok. Dokonalý design, funkčnost, komfort a radost z pobytu venku. Ve stínu zahradních pergol strávíte příjemné chvíle se svou rodinou či přáteli.

(KOMERČNÍ PREZENTACE)

Spolehlivost, bezpečnost, kvalita, rafinovaný a inovativní design – to jsou rysy pergol MIRA. Vybrat si můžete ze dvou typů samonosných pergol: MIRA 4 se 4 základními stojkami nebo MIRA 2 se 2 základními stojkami a kotvením do stěny.

Pergola MIRA 4 (Zdroj: Isotra.cz)

Střechu pergol tvoří hliníkové lamely, které lze natáčet od 0° do 140° s těsněním a bočním odtokem vody. Struktura pergoly může nabídnout úplnou nebo částečnou ochranu před sluncem, perfektní klimatizaci a přístřešek proti dešti či sněhu, a tímto se stává skutečným obytným prostorem od brzkého jara až do podzimu. Do pergoly je možné integrovat LED bodové osvětlení. Pergolu lze rozšířit o stínicí prvky – screenové rolety či venkovní žaluzie a doplnit o dešťové či teplotní čidlo v případě použití anti-snow systému proti zasněžování lamel. Pergoly lze spřažit v modulovém systému vedle sebe nebo za sebou.

Pergola MIRA 2 (Zdroj: Isotra.cz)Pergoly Mira představují syntézu pevné a stabilní konstrukce a inovativního provedení lamel, včetně příslušných komponentů. Kromě dynamických testů splňují pergoly Mira také přísné nároky na statické zkoušky rovnoměrného zatížení lamel v uzavřené poloze o hmotnosti až 140 kg/m2. Pergoly splňují požadavky 6. třídy odolnosti proti větru.

Přednosti a výhody:

  • Inovativní design,
  • hliníkové lamely s orientací 0° až 140°,
  • boční odtok vody integrovaný́ do stojky,
  • ochrana proti dešti a sněhu (max. zatížení 140 kg/m2),
  • vysoká odolnost proti větru,
  • možnost integrace screenových rolet či venkovních žaluzií, možnost spřažení pergol.

Zdroj: Marketingové sdělení

logo MessengerPoslat Messengerem