Pořídit si (nejen) kuchyni HANÁK je snem mnoha Čechů. Důvody? Vysoká kvalita, skvělý design a možnost nechat si vyrobit jakýkoliv další sladěný nábytek. Proto HANÁK vyhrává nad konkurencí. Prohlédněte si jeho fotogalerie i videa z ukázkových interiérů.

(KOMERČNÍ PREZENTACE)

Pořídit si (nejen) kuchyni HANÁK je snem mnoha Čechů. Důvody? Vysoká kvalita, skvělý design a možnost pořídit si jakýkoliv další sladěný nábytek. Proto HANÁK vyhrává nad konkurencí. Prohlédněte si jeho fotogalerie i videa z ukázkových interiérů.	(Zdroj: HANÁK)

Když se řekne HANÁK NÁBYTEK, většině lidí se vybaví kuchyně. Značka HANÁK přitom už řadu let fascinuje kompletní nabídkou sladěného nábytku pro celý interiér. Každý jeden pokoj vašeho domova umí HANÁK vybavit nábytkem na míru. Nejlépe o tom vypovídají samotné realizace u klientů, téměř 150 interiérů na jeden klik.

Bílí moderní kuchyně Hanák, realizace Ostrava (Zdroj: HANÁK)

Co se týče designu a materiálů, největší oblibě se stále těší moderní kuchyně a nábytek v laku a dýze. V rámci barev i letos dominuje bílý lak ve vysokém lesku. Přibývá ale klientů, kteří v interiéru preferují barvy. Nejvíce oslovují tóny béžové, champagne, mocca či antracit. Sestavy v těchto barvách doplněné strukturovanou dřevinou patří mezi highlights tohoto roku.

Hanák nábytek moderní kuchyně dýha (Zdroj: HANÁK)

Skvělou předlohou pro výběr kuchyně a nábytku jsou u HANÁKA i virtuální prohlídky vzorových bytů. Díky nim vidí klient od počátku, jak může vypadat celý jeho byt zařízený v jedné značce. HANÁK letos překvapil i krásnými sety jídelních stolů a židlí. Stačí prolistovat online katalogem, kde jsou tyto novinky k vidění.

Hanák nábytek ložnice dýha dveře koupelna (Zdroj: HANÁK)

HANÁK je také součástí mnoha tuzemských developerských projektů. Spolupracuje se společnostmi jako CENTRAL GROUP, CRESTYL, DARAMIS nebo PSJ INVEST, takže se významně podílí na zařizování interiérů současné moderní bytové výstavby. Jeho popularita zkrátka stoupá. Nejen u koncových klientů, ale i u firemních partnerů.

Hanák fórum, realizace policový systém (Zdroj: HANÁK)

Když mluvíme o kuchyních, musíme zmínit další důležité téma – kvalitní spotřebiče. Pravděpodobně znáte reklamní slogan „Kuchyně, které šéfujete vy“, který patří prémiové značce AEG. Její skvělé spotřebiče nové řady Mastery spolupracují unikátním způsobem a pozvednou vaření na vyšší úroveň. Každý výrobek je perfektně připraven plnit svou úlohu, sladit se s potřebami kuchaře a okamžitě reagovat na všechny pokyny.

AEG kuchyňská sestava (Zdroj: HANÁK)

Tyto nové spotřebiče nabízí vše, co potřebujete – precizní ovládání, skvělý výkon při nízké spotřebě energie, rychlost a vysokou míru samostatnosti. Začneme multifunkčními troubami. Díky parní troubě odhalíte skutečný chuťový potenciál potravin, které běžně konzumujete. Příprava pokrmů v této troubě zvýrazní přirozenou chuť každé ingredience a zachová jeho přirozenou barvu a strukturu. Vaření v páře uchovává všechny vitaminy, stopové prvky a živiny. Pokrmy není třeba výrazně solit či kořenit, nemusíte ani přidávat tuky.

Vyberte si typ multifunkční parní trouby podle svých potřeb:

SteamBake – vytvoří vlhké prostředí, perfektní pro domácí pečivo a dezerty

SteamBoost – nabízí pečení s až 100% párou pro velmi šetrnou přípravu pokrmů, které si tak uchovají živiny a přirozenou svěží barvu

SteamPro – nejvyšší řada s funkcí SousVide, tedy vakuovým vařením, pro profesionální výsledky

AEG indukční deska (Zdroj: HANÁK)

Indukční desky AEG Mastery jsou rychlé, přesné a dokonale flexibilní. Díky kompaktnímu designu skvěle zapadnou do každé moderní kuchyně. Příjemně vás překvapí svým intuitivním ovládáním, které bleskově zohlední vaše požadavky. Čtyři samostatné segmenty varné desky se mohou díky funkci FlexiBridgeTM spojit do různě velkých celků a vytvořit tak velkou varnou plochu, jaká je zrovna třeba. Propojením všech segmentů vznikne jedna z největších varných ploch s výjimečně rovnoměrným rozvodem tepla, která je ideální pro nadstandardně velké hrnce.

AEG myčka Comfortlift AEG (Zdroj: HANÁK)

Nesmíme zapomenout ani na myčky nádobí ComfortLift®, které představují mytí na té nejvyšší úrovni. Unikátní systém myček ComfortLift® umožnuje hladce nadzvednout spodní koš na nádobí na úroveň horního koše, proto už není potřeba se při manipulaci s nádobím ohýbat. Technologie AirDry s koncem cyklu otevře dvířka o 10 centimetrů. Nádobí se prouděním vzduchu přirozeně osuší a zároveň se sníží spotřeba energie. Díky vyjímatelné příborové zásuvce je lépe využit prostor a myčka pojme až 15 sad nádobí.

 Zdroj: Marketingové sdělení

logo MessengerPoslat Messengerem