Od výrobců podlahových krytin očekáváte,  že vám v rámci nových kolekcí předloží jasně dané dekory, které navrhli jejich designéři. U řady ekologických elastických podlah Wineo® Purline Digital s ničím podobně „tuctovým“ nepočítejte – konkrétní dekory si totiž můžete navrhnout sami a stát se tak originálními tvůrci Wineo® Purline Digital. 

(Komerční prezentace)

Unikátní možnost dodat výrobci fotografii v podstatě čehokoli, ze které vám vyrobí váš osobní dekor, nabízí společnost Kratochvíl parket profi. Dovozce ekologických elastických krytin Wineo® Purline Digital společnost KPP očekává, že jedinečnou možnost být osobití využijí hlavně architekti, kterým pomůže do posledního detailu dotáhnout jejich interiérový koncept, a kreativní odvážlivci.  

Od výrobců podlahových krytin očekáváte, že vám v rámci nových kolekcí předloží jasně dané dekory, které navrhli jejich designéři. U řady ekologických elastických podlah Wineo® Purline Digital s ničím podobně „tuctovým“ nepočítejte – konkrétní dekory si totiž můžete navrhnout sami a stát se tak originálními tvůrci Wineo® Purline Digital. (Zdroj: KPP)

Chcete mít doma písečnou pláž s mořem, abyste se celý rok cítili jako na dovolené, chodit v obýváku po dlažebních kostkách či po zeleném trávníku? Nebo mít při vstupu do firemních prostor na podlaze své logo? Moderní digitální technologie vám v podstatě dávají volnou ruku, realizují vaše neomezené barevné či tvarové kreace, integrují vaše firemní loga, vytvoří navigační systémy.

Od výrobců podlahových krytin očekáváte, že vám v rámci nových kolekcí předloží jasně dané dekory, které navrhli jejich designéři. U řady ekologických elastických podlah Wineo® Purline Digital s ničím podobně „tuctovým“ nepočítejte – konkrétní dekory si totiž můžete navrhnout sami a stát se tak originálními tvůrci Wineo® Purline Digital. (Zdroj: KPP)Organické podlahy Wineo® Purline jsou samy o sobě zajímavé tím, že jsou ekologicky nejčistší podlahové krytiny současnosti a zároveň splňují nejpřísnější požadavky co do kvality, jsou extrémně odolné a nenáročné na údržbu. Až z 90 % jsou vyrobeny z obnovitelných surovin a přírodních plnidel, jako je křída, řepkový nebo ricinový olej, neobsahují PVC, chlor, plastifikátory ani rozpouštědla.

Jsou bez zápachu a emisí, zcela neškodné pro zdraví a odolné vůči rozpouštědlům a chemikáliím. Povrch krytiny je přitom hřejivý a příjemný i pro bosou nohu. Společnost Kratochvíl parket profi nabízí Wineo® Purline v rámci svého konceptu KPP Ecology.

Kromě výjimečné ekologičnosti a kvality nabízejí krytiny Wineo® Purline Digital nyní i unikátní design, který si můžete navrhnout sami. Stačí do showroomu KPP přinést dostatečně kvalitní fotografii v co nejlepším rozlišení či výtvarný návrh, odsouhlasit si grafické zpracování podlahy od výrobce a pak už jen v řádu týdnů očekávat „svoji“ podlahu.

Dekor v rámci konstrukce Wineo® Purline Digital vytváří podobně jako u ostatních ekologických elastických krytin vrstva potištěného papíru, který je překryt přírodním polyuretanem. Ten jako ochranná vrstva brání poškození krytiny běžným provozem. Právě na tento papír je natištěn i váš dekor. V podstatě neexistují limity, jediným je odběr minimálního množství 200 m2. Hledáte-li tedy exkluzivní, výjimečné, kreativní, neobvyklé, individuální a originální řešení, pak jsou krytiny PURLINE Digital tou správnou odpovědí.

PURLINE Digital: Autentická písečná pláž s dřevěnou promenádou v obchodě Modehaus Hellner na ostrově Sylt, Německo (Zdroj: KPP)

„Tradiční“ dekory kolekcí ekologických elastických krytin Wineo® Purline prohlédnout v showroomech společnosti Kratochvíl parket profi, u obchodních partnerů nebo na internetových stránkách www.kpp.cz. Cena vámi navrženého dekoru bude předmětem individuální kalkulace. 

Zdroj: KPP

logo MessengerPoslat Messengerem