Koupelna je prostor, který má své charakteristické využití a musí být dokonale funkční! Abyste se v ní cítili opravdu dobře, plnila to, co od ní očekáváte - byla pro vás skutečnou oázou relaxace, měla by být nejen funkčně zařízená, ale i správně sladěná. Jak barevně, tak zvoleným designem. 

(Komerční prezentace)

Ne vždy je však prostor pro koupelnu tak velký, jak bychom si přáli. Jaké řešení zvolit a jakými vychytávkami vybavit koupelnu, pokud pro ni máme ne zrovna velký prostor?  

Do malé koupelny zvolte raději světlou barvu obkladů, v přírodních tónech. Opticky tak zvětšíte a otevřete prostor. Navíc přírodní tóny barev působí uklidňujícím dojmem a dobře je vnímáme.

Do malé koupelny zvolte raději světlou barvu obkladů, v přírodních tónech. Opticky tak zvětšíte a otevřete prostor. Navíc přírodní tóny barev působí uklidňujícím dojmem a dobře je vnímáme. (SIKO)

Máte-li malou koupelnu, kde každý uspořený centimetr navíc je výhrou, jistě oceníte například chytré řešení sprchového koutu, jehož dveře pohodlně složíte až úplně ke zdi. Nebo sušák na prádlo, který jednoduše složíte až ke stěně, když zrovna není třeba. Nikde a nic nezabírá místo navíc.

Máte-li malou koupelnu, kde každý uspořený centimetr navíc je výhrou, jistě oceníte například chytré řešení sprchového koutu, jehož dveře pohodlně složíte až úplně ke zdi. (SIKO)

Ani v případě malé koupelny by neměl chybět bidet. Obvykle však už nezbývá prostor pro jeho umístění. Alternativním a praktických řešením v takovém případě je využití bidetovacího sedátka, anebo např. ruční bidetovací spršky. 

Ani v případě malé koupelny by neměl chybět bidet. Obvykle však už nezbývá prostor pro jeho umístění. Alternativním a praktických řešením v takovém případě je využití bidetovacího sedátka, anebo např. ruční bidetovací spršky. (SIKO)

Více o řešení malé koupelny a co zvolit za vybavení  najdete zde.

SOUTĚŽ: Fotografujte a vyhrajte až 110 000 Kč

Máte již novou koupelnu od SIKO anebo ji právě plánujte pořídit?

Zapojte se do velké narozeninové soutěže SIKO a získejte zpět až 100% z hodnoty nákupu vaší nové koupelny.

Více o soutěži na www.siko.cz/soutez 

Zdroj: Tisková zpráva

logo MessengerPoslat Messengerem