Společná filozofie - maximální komfort pro uživatele při respektování ekologické udržitelnosti a ohleduplnosti vůči okolí - svedla dohromady dvě špičkové firmy ve svém oboru, výrobce stavebních materiálů společnost HELUZ a vozy značky BMWi.  

(KOMERČNÍ PREZENTACE)

O projektu „Místo hluku místo“, který propojil benefity sofistikované akustické cihly HELUZ AKU KOMPAKT 21 broušené s analogickými přednostmi elektromobilu BMWi3, se dozvíte více na stánku společnosti HELUZ na stavebním veletrhu FOR ARCH 2018 (hala 1., stánek č. 1B12  a 1B12a) ve dnech 18.-22. září. Akustickou cihlu HELUZ AKU KOMPAKT 21 broušenou přiveze na stánek HELUZ na své kapotě právě tichý a prostorný ekologický vůz BMWi3.

Kromě broušené akustické cihlu HELUZ AKU KOMPAKT 21 představí společnost HELUZ na veletrhu FOR ARCH  kompletní cihelný systém pro hrubou stavbuSamozřejmostí prezentace společnosti HELUZ na veletrhu FOR ARCH bude představení kompletního cihelného systému pro hrubou stavbu, od obvodových a vnitřních cihelných bloků přes překlady a keramické stropy až po komínové systémy a speciální tvarovky. 

A protože moderní stavební materiály a technologie si žádají vzdělané řemeslníky, vytvořila společnost HELUZ unikátní aplikaci „Stawebnice“, tedy interaktivní učebnici pro budoucí profesionály v oblasti zděných staveb, kterou představí právě na veletrhu FOR ARCH. Online učebnice „Stawebnice“ je primárně určena pro střední odborné školy a učiliště, ale lze ji využít i pro samostudium a stáhnout si ji do chytrých telefonů, notebooků či tabletů. 

Více na www.heluz.cz nebo přímo na stánku společnosti HELUZ na FOR ARCH 2018!

Zdroj: Marketingové sdělení

logo MessengerPoslat Messengerem