Letošní veletrh FOR ARCH dává společnosti Haas Fertigbau Chanovice výbornou příležitost představit návštěvníkům tohoto stavebního veletrhu aktuální nabídku svých domů a konstrukcí ze dřeva. Lákadlem expozice F17 v hale 1 budou i dva nové bungalovy, které budou mít na veletrhu svoji premiéru.

(Komerční prezentace)

Veletrh FOR ARCH se koná od 20. do 24. září 2016 v areálu PVA EXPO PRAHA v Praze-Letňanech.

Bungalov Rio, Haas Fertigbau

Bungalov Rio

Tento dům je stvořený pro pohodovou plavbu rodinným životem a přesvědčí vás, jak velkorysý může být přízemní dům s užitnou plochou 107 m2. Promyšlené dispoziční řešení 4 + kk nabízí originální umístění tří ložnic do jednotlivých rohů domu. Centrum bungalovu tvoří velký obývací pokoj s kuchyňským koutem. Všichni členové rodiny tak mají své soukromí a zároveň dostatek prostoru pro společné chvíle. Sami si zvolte dispoziční řešení, které vyhovuje Vašemu životnímu stylu. Vybírat můžete ze dvou variant – s dvěma koupelnami nebo s jednou koupelnou a šatnou. Nejen hospodyňky ocení, že projektanti pamatovali i na technickou místnost. Samozřejmostí je energeticky úsporná vnější konstrukce, špičková kvalita provedení a nadstandardní vybavení nového bungalovu. 

Bungalov Rio, Haas Fertigbau

Počet místností:

4 + kk

Vnější rozměry:

14,00 x 10,5 m

Zastavěná plocha:

145,82 m2

Zastavěná plocha rodinné domu:

129,92 m2

Zastavěná plocha terasy:

15,90 m2

Užitná plocha celkem:

107,05 m2

Typ střechy:

valbová

Bungalov Madera

Přímý vstup na terasu ze tří místností přirozeně rozšiřuje obytný prostor nového bungalovu Madera (hlavní foto článku). Novinka mezi typovými domy Haas Fertigbau nabízí užitnou plochu 107 m2 a dispozici 4 + kk. Prakticky řešený půdorys ve tvaru písmene „L“ přirozeně odděluje obytné části domu od privátní zóny ložnice a dvou pokojů. Prostorný obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem o velikosti 40 m2 tvoří otevřený harmonický celek navazující na velkou terasu, která je zároveň přístupná z dalších dvou pokojů. Komfort bydlení doplňuje samostatná toaleta, vestavěná šatna a prostorná koupelna. Praktickou součástí bungalovu je technická místnost - nezbytné provozní zázemí domu.

Bungalov Madera, Haas Fertigbau

Počet místností:

4 + kk

Vnější rozměry:

12,24 x 12,44

Zastavěná plocha:

138,28 m2

Zastavěná plocha rodinné domu:

129,87 m2

Zastavěná plocha terasy:

8,41 m2

Užitná plocha celkem:

106,72 m2

Typ střechy:

Valbová

* * *

Přijďte se i vy podívat na expozici Haas Fertigbau Chanovice s.r.o. na veletrhu FOR ARCH. Ve dnech 20. - 24. září 2016 nás najdete v expozici F17 v hale 1.

Zdroj: Tisková zpráva

logo MessengerPoslat Messengerem