Společnost LASSELSBERGER, s. r. o., uvedla na trh novou kolekci obkládaček a  dlaždic RAKO NEWS 2019, celkem šest nových sérií. Tři koupelnové série INDEX, RETRO, SALOON a tři podlahové série REBEL, QUARZIT, SALOON. Úplnou novinkou jsou dlaždice tloušťky 2 cm – série QUARZIT OUTDOOR, SALOON OUTDOOR, KAAMOS OUTDOOR. Jde o nabídku dlaždic pro venkovní použití – terasy, balkony, zahradní pochozí plochy, střechy, pergoly, bazény a okolí, veřejná prostranství atd.

(KOMERČNÍ PREZENTACE)

Série RETRO

Oživení kolekce výraznějšími barvami a retro designem přináší série RETRO ve formátu 20 x 40 cm.  Keramická dílna a „ruce keramika“, to je první pohled na obkládačky RETRO. Avšak za perfektním povrchem je technologie digitálního tisku, která umí přenést dokonalost ruční práce na keramické obklady.

Novinky RAKO 2019: Série RETRO (Zdroj: RAKO)

V sérii vás zaujme tradiční barevnost i jemně zvlněný povrch obkládačky včetně dekorace s retro motivy vhodné do koupelny i kuchyně. Stylový obklad podpoří i oblíbený formát 20 x 40 cm s optikou formátu 20 x 20 cm. Doporučujeme kombinaci s dlaždicemi SALOON 20 x 80 cm v designu dřeva nebo rustikální dlaždice VIA 30 x 30 cm v „cotto“ stylu.

Více na RAKO.cz

Zdroj: Marketingové sdělení

logo MessengerPoslat Messengerem