Společnost Roto nechala okna RotoQ a Roto Designo R8 otestovat v německé ve zkušebně TÜV v Porýní. Výsledky testů potvrzují, že nové plastové střešní okno RotoQ odpovídá nejen náročným požadavkům zákazníků, ale i těm ve zkušebně TÜV. Svědčí o tom protokoly srovnávacích zkoušek, kterou Roto TÜV zadalo. Výsledky testu jsou více než obdivuhodné.

(Komerční prezentace)

Kvalita produktů byla ohodnocena známkou 1,7, snadnost montáže známkou 1,4 a uživatelský komfort získal známku 1,5. Navíc výklopné/kyvné střešní okno Designo R8 bylo zkušebnou TÜV vyznamenáno rovněž nejlepšími známkami. Roto se tak stává vítězem ve všech kategoriích v poměru cena/výkon.

K vývoji střešního okna RotoQ přizvali naše partnery a také jsme zohlednili zvyklosti našich zákazníků. Prvotřídní kvalita, jednoduchá montáž a uživatelská přívětivost – tato kritéria jsme chtěli mít potvrzená od nezávislého poskytovatele služeb. Proto jsme dobrovolně a na vlastní popud nechali velmi pečlivě otestovat nové plastové RotoQ a další dvě srovnatelná okna konkurence ve výše daných parametrech.

Tento přístup se vyplatil. RotoQ prošlo testem TÜV s velmi dobrým hodnocením, ve dvou ze tří kategorií jsme dokonce jasně před konkurencí. Jen v kategorii „komfort pro uživatele“ dosáhl jeden ze srovnávaných produktů stejné hodnoty.

Plastové střešní okno Designo R8 prošlo testem zkušebny TÜV již v roce 2013 a nový test byl proveden za stejných podmínek jako tehdy. Designo R8 sbíralo plusové body především díky prvotřídním použitým materiálům, designu, krátké době montáže, stejně jako ergonomii nebo mycí poloze.

Souhrnnou zprávu k testu kyvného střešního okna Roto Q-4 v plastovém provedení si můžete stáhnout zde. Souhrnnou zprávu k testu výklopného/kyvného střešního okna Roto Designo R8 v plastovém provedení si můžete stáhnout zde.

Zdroj: Tisková zpráva

logo MessengerPoslat Messengerem